Menu Zavrieť

FUTURELOVE SIBANDA & PETER LUHA

Futurelove Sibanda & Peter Luha / Umelecká agentúra AJJA Production / Hudobná agentúra

Unikátny projekt slovensko-afrického dua, ktoré tvorí spevák, herec a tanečník pochádzajúci z Nyamandlovu v Zimbabwe, pôsobiaci vo Viedni Futurelove Sibanda a slovenský multiinštrumentalista, spevák, skladateľ, hudobný producent a pedagóg Peter Luha.

Spoločný projekt umelcov začal po ich úspešnom prvom sólovom vystúpení na Silvestrovom Galakoncerte vo Viedenskom Konzerthause v roku 2018. Excelentný spev a emotívnosť Futurelova dopĺňa Petrova schopnosť samého na pódiu za pomoci hlasu, gitary a loopera vytvoriť naživo celú kapelu.

Presvedčte sa, že slovenský a africký hudobný temperament od seba nemá vôbec ďaleko! V ich hudbe je všetko a nie je možné ju opísať slovami –  je to vaša budúca láska – „futurelove“!

V prípade záujmu o vystúpenie nás neváhajte kontaktovať.

VIDEO

Futurelove Sibanda

Kombináciou výrazných a oduševnených vokálov, dojemnej lyriky a charakteristického karamelového hlasu, je Futurelove-ova hudba srdečná, emocionálna a pripomína umelcov v duchu Johna Legenda a Jamesa Vincenta McMorrow. Oliver Pocher, nezávislý komik a televízna osobnosť v Nemecku, ho opísal ako „dokonalú kombináciu medzi Bobom Marleym a Lennym Kravitzom“. Všestranný Futurelove-ov vokál sa nedá zaškatuľkovať do nejakých žánrov.

futurelovesibanda.com
facebook.com/futurelovesibanda
instagram.com/futurelovesibanda

Peter Luha

Jeho jedinečná virtuózna hra vychádza z pestrého mixu gitarových techník (perkusívne údery, slap, tapping, fingerstyle..). Pri svojich vystúpeniach majstrovsky kombinuje spev, beatbox, hru na špeciálnej gitare, zobcovej flaute a perkusiach a vďaka technike takzvaného loopingu tak dokáže sám nahradiť celú kapelu..

peterluha.com
youtube.com/peterluha
facebook.com/peterluha.guitart
instagram.com/peterluha
twitter.com/peterluha

Technical rider & stage plan – pre organizátorov:

Technical Rider - Futurelove Sibanda & Peter Luha / Umelecká agentúra AJJA Production / Hudobná agentúra

GALÉRIA