Menu Zavrieť

HUDOBNÉ PROGRAMY

PONUKA UMELCOV / KAPELA NA EVENT / SPEVÁK / SPEVÁČKA

Umelecká agentúra AJJA Production / Hudobná agentúra

Umelecká hudobná agentúra AJJA Production má pre vás pestrú ponuku vynikajúcich interpretov rôznych žánrov na každý typ hudobného programu: muziku na príjemné počúvanie až po veselú tanečnú zábavu, od folku a country po funk a rock. Kapela alebo sólo muzikant na kongres, firemný event, vernisáž, svadbu, narodeninovú párty, súkromnú oslavu, ples, vianočný večierok, galavečer, mestské podujatie, hody..

  • Na celovečernú alebo celodennú akciu vieme skombinovať viacerých interpretov z našej ponuky tak, aby pokryli rôzne fázy hudobného programu. Od hudby na počúvanie počas kongresu alebo najkrajšie balady počas obradu na svadbe, známe hity alebo veselé pesničky na súkromnú oslavu, až po divokú tanečnú večernú zábavu.
  • Vieme pre vás zabezpečiť aj interpretov, ktorí nie sú v našom zozname. Ak máte napríklad záujem o operného speváka, swingovú alebo jazzovú kapelu, ale aj klasických muzikantov alebo iné žánre so zvučnými menami.

Vyberte si z našich interpretov:

Skupina Tiktaci / Taktici / Umelecká agentúra AJJA Production / Hudobná agentúra
TIKTACI

Skvelá poprocková kapela Tiktaci s repertoárom československej legendy Taktici aj vlastnými skladbami na super zábavu.

Spevák / Kapela na event:
Gitarista Peter Luha - One Man Loop Show / Umelecká agentúra AJJA Production / Hudobná agentúra
PETER LUHA

Gitarový virtuóz a spevák Peter Luha, ktorý dokáže sám nahradiť celú kapelu, s repertoárom najväčších klasických hitov na zábavu aj počúvanie.

Speváčka / Kapela na event:
Barbara Weiss / Umelecká agentúra AJJA Production / Hudobná agentúra
BARBARA WEISS

Mladá talentovaná speváčka Barbara Weiss so zamatovým hlasom, vystupuje buď komorne akusticky alebo s celou kapelou aj s 3-člennou dychovou sekciou.

Magic of 11 Strings - Jarolím Emmanuel Ružička & Peter Luha / Umelecká agentúra AJJA Production / Hudobná agentúra
MAGIC OF 11 STRINGS

Unikátny projekt – Od klasiky k popu. Husle prvého koncertného majstra Slovenskej filharmónie Jarolíma Emmanuela Ružičku vás nabijú vášňou a emóciami, zatiaľ čo Peter Luha kúzli s gitarou a loopmi.

Skupina Nový Rownák / Umelecká agentúra AJJA Production / Hudobná agentúra
NOVÝ ROWNÁK

Skupina Nový Rownák zachovávajúca odkaz najväčších českých pesničkárov, vychádzajúca z folku a country, spievajúca predovšetkým pôvodné skladby v českom jazyku.

Slovensko-africké duo - Futurelove Sibanda & Peter Luha / Umelecká agentúra AJJA Production / Hudobná agentúra
FUTURELOVE SIBANDA & PETER LUHA

Presvedčte sa, že slovenský a africký hudobný temperament od seba nemá vôbec ďaleko. V ich hudbe je všetko a nie je možné ju opísať slovami. Je to vaša budúca láska – „futurelove“!

Folkduoplus / Umelecká agentúra AJJA Production / Hudobná agentúra
FOLKDUOPLUS

Folkduoplus je zohratá dvojica umelcov so skúsenosťami z najlepších folklórnych súborov.. Dokážu zahrať rôzne žánre pre všetky možné príležitosti, aj pripraviť kompletnú svadbu..