Menu Zavrieť

MELISSA MANDY

Mladá rocková princezná, speváčka a multiinštrumentalistka Melissa Mandy Marušková. Ako desaťročná bola účastníčkou televíznej šou Tvoja mini tvár znie povedome, kde sa umiestnila na vynikajúcom druhom mieste.Už vtedy dokázala hrať na piatich hudobných nástrojoch!

Melissa Mandy si sama skladá pesničky a nedávno predstavila emotívnu autorskú baladu Vtáča s krásnym posolstvom poukazujúcim na negatívne stránky ľudského správania. Autorom textu je známy režisér a choreograf Jaroslav Moravčík. Ruku k dielu pri nahrávaní priložil aj uznávaný multiinštrumentalista Peter Luha, talentovaná bubeníčka Nikoleta Šurinová, violončelista Hugo Jurášek a producent Matúš Ferko.

Melissa má vlastnú kapelu Melissa Mandy Crew, ktorá si už zahrala na festivaloch Lodenica, Grape či na Topfeste. S Paľom Drapákom predskakovali americkému rockerovi Leonovi Hendrixovi a bola tiež hosťom na turné českej legendy Škwor. Talentované dievčatko môžete poznať aj z niekoľkých muzikálov Novej Scény a účinkuje aj v obľúbenej relácii Mariána Čekovského Čekyho hudobný labák.

V prípade záujmu o vystúpenie nás neváhajte kontaktovať.

GALLERY

VIDEO