Menu Zavrieť

MAGIC OF 11 STRINGS

Magic of 11 Strings / Umelecká agentúra AJJA Production / Hudobná agentúra

Magic of 11 Strings je unikátny duo projekt dvoch slovenských virtuóznych hudobníkov – prvého koncertného majstra Slovenskej filharmónie, huslistu Jarolíma Emmanuela Ružičku a multižánrového gitaristu a speváka Petra Luhu, ktorý spolupracuje napríklad so svetoznámym duom Igudesman & Joo a Viedenskými symfonikmi.

OD KLASIKY K POPU: Nové netradičné aranže skvostných skladieb klasiky, popu a rocku. Husle Jarolíma Emmanuela Ružičku vás nabijú vášňou a emóciami, zatiaľ čo Peter Luha dokáže až neuveriteľne sám na pódiu za pomoci hlasu, gitary a loopera vytvoriť naživo celú kapelu.

V prípade záujmu o vystúpenie famózneho dua Magic of 11 Strings nás neváhajte kontaktovať.

Jarolím Emmanuel Ružička

Prvý koncertmajster a sólista Slovenskej filharmónie a Ruzicka Projects.
„Stretnúť koncertného majstra tam, kde by ste ho vôbec nečakali, je zážitok nielen pre uši. Zistiť, že aj on je vlastne obyčajný človek v rifliach a teniskách, ktorý so svojimi husľami prichádza priamo medzi ľudí a dá sa ho dotknúť, si milovníci kultúry a umenia zapamätajú na celý život. Husľový virtuóz, ktorí schádza z koncertného pódia medzi divákov aj v Slovenskej filharmónii.“

www.ruzicka.vision
facebook.com/ruzicka.j.e
instagram.com/ruzicka.vision
twitter.com/j_emmanuel_r

Peter Luha

Jeho jedinečná virtuózna hra vychádza z pestrého mixu gitarových techník (perkusívne údery, slap, tapping, fingerstyle..). Pri svojich vystúpeniach majstrovsky kombinuje spev, beatbox, hru na špeciálnej gitare, zobcovej flaute a perkusiach a vďaka technike takzvaného loopingu tak dokáže sám nahradiť celú kapelu..

peterluha.com
youtube.com/peterluha
facebook.com/peterluha.guitart
instagram.com/peterluha
twitter.com/peterluha

Technical rider & stage plan – pre organizátorov:

Magic of 11 Strings - Technical Rider / Umelecká agentúra AJJA Production / Hudobná agentúra

GALÉRIA

Magic of 11 Strings / Umelecká agentúra AJJA Production / Hudobná agentúra
Magic of 11 Strings / Umelecká agentúra AJJA Production / Hudobná agentúra